Faktoring w Polsce oraz na świecie - a więc, co należałoby wiedzieć o faktoringu

Posted on 16/11/2019 7:25am

W naszych felietonach wspominaliśmy już parę razy na temat faktoringu. Nie pisaliśmy jednak na temat jego rozwoju w Polsce oraz na globie, dlatego dzisiejszego dnia to po naprawiamy biorąc ze łeb napomknięty temacik.


w dobry sposób go odczytaj, by nic Ci nie po umykało!


usługa faktoringu
Author: Nguyen Hung Vu
Source: http://www.flickr.com


W naszym pisanym dzisiaj artykule nie będziemy pisać, czym dokładnie bywa faktoring.

Czy pragniesz może otrzymać link do strony kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej, gdzie czekają na Ciebie nowe wpisy? Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowy portal.

Ci z Was, co już odczytywali wcześniejsze felietony, wiedzą już co nieco na ten konkretny temacik. Faktoring w Polsce rozpoczął się w latach 90-tych ubiegłego wieku, kiedy pojawiły się pierwsze firmy faktoringowe. Były to firmy o nazewnictwie: Polfactor SA (w tej chwili znany mocniej dokładnie jako BRE Faktoring), Handlowy Heller (bardzo dobrze znany każdej osobie obecnie ING Commercial Finance), oraz Pekao Faktoring Sp. z o.o. który to jako pojedynczy do tej konkretnej pory zachował własną nazwę. Jak się okazuje po dwudziestu latkach trwania, usługi faktoringowe się wyregulowały, a klienci mogą korzystać z okolicy czterdziestu różnych dostawców tej konkretnej usługi.

Jeśli uważasz, że prezentowany tutaj post jest interesujący oraz poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij oprócz tego ten odnośnik, a przeczytasz więcej informacji koperty foliowe co-ex!

Rzeczą najmocniej wyszczególniającą w polskim faktoringu bywa jednak jego dynamiczny wzrost, który pnie się do góry od samiutkiej chwilki jego założenia.
Przechodząc na faktoring międzynarodowy, dobrze jest zwrócić wzrok, iż na polskim ryneczku można wynaleźć bardzo dużo książeczek związanych z tym konkretnym tematem, które można wynaleźć bez problemu w takich lokalizacjach jak stacjonarny sklep Empik, czy na księgarniach w sieci internetowej, typu Aros, Świat Książeczki czy też wewnątrz internetowym sklepie napomkniętego Empiku. Na ten dokładny temacik - faktoring międzynarodowy - warto poświęcić więcej uwagi, dlatego zapraszamy do lektury!