Kolposkop: coraz wyższa jakość obrazu

Posted on 08/06/2022 6:43pm

Kolposkopy to znacząco wyspecjalizowane sprzęty diagnostyczne. Innowacyjny układ optyczny połączony z współosiowym oświetleniem determinuje gruntowną kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.

Wygoda oraz niezawodność pracy lekarzy w najwyższym stopniu podnosi jakość całkowicie nowa budowa kolposkopów. W ocenie lekarzy najnowszy kolposkop należy do jednych z najbardziej pomocnych urządzeń. Na rynku dostępne są w wersjach: jezdnej, ściennej oraz przymocowanej do fotela. Powinny służyć lekarzom w każdym gabinecie lekarskim, bo do priorytetów należeć powinna niezawodność sprzętu i dokładna diagnoza. Jednym spośród wielu plusów kolposkopów jest bardzo praktyczny i jednocześnie atrakcyjny design.

W pełni wyposażony
Kobieta u lekarza
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Ginekologia stanowi jedną z dziedzin medycyny, w której podstawą jestużycie zaawansowanych technologii. Lekarze dążą do tego, by zaopatrywać swoje gabinety w najnowocześniejsze urządzenia. Dystrybutorzy sprzętu medycznego przygotowują solidne fotele oraz stoły ginekologiczne najwyższej klasy. Można dobrać indywidualnie model i rozmiar podparcia pod udo, pod rękę, oparcie pleców oraz podgłówek. Najbardziej istotna jest jakość, bo leczenie pacjentek jest celem nadrzędnym każdego medyka.

Jeżeli poszukujesz tego typu ciekawej informacji, sprawdź pod linkiem, tutaj także na pewno jest dokładnie to, czego poszukujesz.

Pacjentki powinny przejawiać zaufanie wobec swoich lekarzy prowadzących. Ginekologia wymaga współpracy i maksymalnej wygody – tak dla lekarza, jak i pacjentki. Sprawdź pełny zakres badań.

Podstawowe badania wzroku za pomocą tablicy SnellenaNie tylko w gabinecie okulisty, ale również w czasie rutynowej wizyty u lekarza pacjent może być poddany analizie ostrości wzroku. Stanowi to jedno z wielu elementów pełnego badania wzroku tablice natomiast to ułatwiają. Jest to rutynowe, niewymagające i nieinwazyjne, ale istotne badanie - polecamy. Tablice do badania wzroku, m.in. tzw. tablica Snellena dysponują pewnymsystemem oznaczeń, np. oznaczone są na niej litery, cyfry lub niewielkie rysunki. Znaki te poukładane są szeregowo. Regularnie wobec następnych, niższych szeregów, znaki zmniejszają się. Pacjent powinien niezwłocznie zasygnalizować ewentualne zaburzenia widzenia w momencie, kiedy przestanie wyraźnie widzieć. Umożliwi to szybkie skierowanie go na następne badania.