Szczupła i wysportowana sylwetka to pragnienie dużej grupy osób — można ją uzyskać pod czujnym okiem fachowca

Posted on 14/01/2022 7:46am

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie, żeby żył ktokolwiek, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.


Pragnienie schudnięcia oraz wyrzeźbienia smukłej sylwetki to jedynie początek sukcesu.


ear laryngolog
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com
trener
Source: http://sxc.hu/


Niestety masa osób ma słomiany zapał oraz zwykle kończy się na gromkich obietnicach. Aby nie porzucić ćwiczeń po kilku próbach, przyda nam się trener. To osoba, która weźmie się za nas i poprowadzi przez trudny czas tracenia wagi i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to okres zwątpienia oraz czasami złości, ale również szczęścia z osiąganych celów. Trzeba przecież jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie możemy osiągnąć w trzy tygodnie. Reklamy tak twierdzą, gdy chcą sprzedać przeróżne tabletki oraz herbatki, ale to kompletne kłamstwo. Tylko ćwiczenia i zdrowa dieta dadzą pożądany i trwały efekt.

Zajmujący wpis? Jeśli tak myślisz, to kliknij ten link, w serwisie przychodnia ostrołęka, który tam miejscu odnajdziesz, również jest coś ciekawego!

Aby nie popadać w frustrację tym, że efekty nie są widoczne od razu, należy przed sobą dostrzegać pośrednie cele. To pomaga. Poza tym wsparcie trenera będzie nieocenione. Nie tylko będzie on wymyślał dla nas ćwiczenia, które sprawnie pozwolą nam zwalczać tłuszcz, ale nie dopuści też do żadnej kontuzji. Częstym problemem osób, które trenują samodzielnie, jest to, że robią sobie krzywdę.


Przemęczają się już na początkowych treningach, ponieważ pragną prędko widzieć efekty i są niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tu nagle chcą biegać po 30 km albo podnosić po 60 kg na jednej ręce. To może mieć opłakane skutki.