Reklama outdoor jest w Polsce coraz popularniejsza. Moda na ten rodzaj reklamowania swojej spółki przyszła do nas zza oceanu

Posted on 11/05/2019 2:40pm

Telebimy jeszcze dziesięć lat wstecz były tak niespotykanym widokiem, że podobno były powodem wielu drogowych kolizji w polskich miastach, ponieważ kierowcy nie byli w stanie oderwać od nich wzroku.


Sylwestrowy makijaż glam grunge
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose


Obecnie już są integralną częścią miejskiego krajobrazu.


Jeżeli jesteś mieszkańcem Mazowsza i ciekawi Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy jest świetnym punktem, aby zlokalizować swoją reklamę - widzieliście już telebim na placu Zawiszy w Warszawie. Plac znajduje się w Śródmieściu, przy skrzyżowaniu z Alejami Jerozolimskimi. Jest to ruchliwe miejsce, ponieważ są tam linie tramwajowe i autobusowe. Niedaleko znajduje się także stacja kolejowa. Z tego powodu możemy mieć pewność, że naszą reklamę codziennie dostrzeże cała rzesza ludzi. Telebim nie jest ogromny, ma 8 metrów kwadratowych, ale jest tak usytuowany, że zauważy go każdy przechodzień i kierowca.


Telebimy wydają się być również dobrą formą promocji w małych miastach. Nawet nie musi być to miasto wojewódzkie. Trzeba wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów albo zaskakiwać ich innowacyjnymi projektami. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Radomska niedaleko od Piotrkowa Trybunalskiego, nie możesz rezygnować z myśli o innowacyjnym sposobie promocji, tylko dlatego, że nie żyjesz w stolicy. Jeśli interesuje Cię reklama na telebim Radomsko na pewno jest tym miejscem, gdzie dzięki nowym pomysłom sprzedasz więcej swoich produktów -> gdzie są telebimy w Radomsku.
Telebim wydaje się być bardzo efektywną formą reklamy. Od dawna wiadomo przecież, że ludzie to wzrokowcy, wobec czego filmik intryguje ich bardziej.