W jaki sposób można uniknąć możliwej żenującej sytuacji w czasie wymieniania się wizytówkami?

Posted on 18/07/2020 8:11am

Nie da się zaprzeczyć, że jedną z najpopularniejszych postaci promocji są wizytówki. Niełatwo sobie wyobrazić sytuację, gdy jesteśmy proszeni o dane adresowe naszej spółki a w odpowiedzi sięgamy po kartkę z zeszytu, na której zapisujemy potrzebne dane.


Mogłaby być to duża strata na wizerunku.


ocena
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Na szczęście kupno wizytówek jest bardzo tanim wyjściem, jednak tu warto byłoby zwracać uwagę na to, że nie należy wykorzystywać bezpłatnych szablonów, ponieważ jest duża szansa, że wymienimy się z naszym znajomym takimi samymi modelami. Można tego uniknąć składając zamówienie na indywidualny projekt. A przecież wizytówki klasyczne są bardzo przystępne cenowo. Są ponadto wyszukane i z pewnością nie przyniosą nam wstydu.

Kiedy przeczytasz już niniejszy artykuł, to oprócz tego zobacz także co zawiera porządna witryna (eena.pl/), ponieważ przedstawia ona równie interesujące sprawy.

Mogą być one wykonane na papierze kredowym w gramaturze w zakresie 300-350g. Papier kredowy o gramaturze 350g to obustronnie bielony karton. Jest bardziej wygładzony, lecz w mniejszym stopniu sztywny niż papier o gramaturze 300g. Rozmiar to zazwyczaj 90x50mm, gdyż takie doskonale mieszczą się w każdym eleganckim wizytowniku.


pieniądze
Author: nikcname
Source: http://www.flickr.com


Do nabycia są oczywiście odmienne rozmiary, np. 85x55 czy 90x45mm albo o całkowicie innych kształtach niż prostokąt. Inne formaty wybiera się z tego powodu, aby w jakiś sposób wyróżnić swą promocję spośród podobnych kartoników. Jednak to nie wyłączny możliwy sposób na odróżnienie wizytówki. Nawet te klasyczne mogłyby być zaDrukowane dwustronnie. Poza tym wizytówki mogą mieć rozmaity odcień nadruku, np.

Jeśli zafascynował Cię niniejszy artykuł, to odwiedź www (https://www.eccoholiday.com/hotel-cypr-windmills-0135126.html) a tam oczekują na Ciebie materiały warte zainteresowania. Zobacz je - będziesz niesamowicie zadowolony.

4+0 lub 4+4 CMYK.
Wizytówki klasyczne są pokrywane lakierem dyspersyjnym, co stanowi warstwę ochronną przed starciem. Żeby zlecić takie wizytówki, wystarczyłoby jedynie skontaktować się z dobrą agencją reklamową oraz uzgodnić szczegóły zamówienia.