Wakacje w siodle

Posted on 27/08/2019 7:23am

Mamy czas wczasów jak też letnich szaleństw. Z każdej strony zarzucani jesteśmy propozycjami wypoczynku mniej bądź bardziej aktywnego. Pośród nich na pewno znajdują się propozycje pamiętnych wczasów w siodle – które z nich wybrać? Czy nasze maluchy będą bezpieczne? Poniżej parę porad, na co kierować uwagę przy wyborze jeździeckiego obozu.


Jedne propozycje będą oferowały wypoczynek zorganizowany, inne – wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym.


kobieta podczas ćwiczenia
Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com


Ale niezależnie od formy prawnej trzeba zwrócić uwagę na parę spraw. Kiedy przebrniemy przez mnogie ogłoszenia obozów jeździeckich, powinniśmy najpierw sprawdzić gdzie posyłamy nasze dzieci. Dosyć łatwo to sprawdzić - najlepiej jeżeli wyselekcjonowana stajnia znajduje się na liście ośrodków certyfikowanych przez PZJ.

Jeśli ciekawią Cię opisywane w tym materiale kwestie i masz ochotę przeczytać większą ilość informacji na taki temat - kliknij tutaj (https://www.podtatrami24.pl/noclegi/zakopane)!

Takowa certyfikacja daje nam kardynalne dane tyczące się infrastruktury oraz upoważnień kadry. Przed podjęciem decyzji przetestujmy również stronę Internetową stajni. Jazda konna kolonie jeździeckie to kapitalna zabawa!
mecze
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska


Idealnie jest kiedy ośrodek posiada już na swoim koncie jakieś obozy. Jeśli mamy do czynienia z takim przypadkiem – możemy zweryfikować fora pod kątem opinii lub poradzić się znajomych, którzy korzystali już z propozycji z danego miejsca. Z kolei jeśli decydujemy się na nowiutki ośrodek – najodpowiedniej będzie umówić się na spotkanie i samemu ujrzeć warunki, poznać instruktorów. Kolejną kwestią, na jaką trzeba zwracać uwagę to formalności przy zapisie.


Prócz przyjęcia zgłoszenia imiennego musimy otrzymać formularz zgłoszeniowy, w którym instruujemy między innymi o chorobach, przeciwwskazaniach, alergiach naszych maluchów oraz przekazujemy dane kontaktowe. Będą to dane nieodzowne dla opiekunów.


Wypróbowanym miejscem są Kanie .